Polipak

Kim Jesteśmy?

Jesteśmy producentem opakowań z folii polietylenowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz nowoczesny park maszynowy.

więcej

Jak dojechać do naszej firmy?

Kierunek Wschodni (droga nr 432 Września - Środa Wlkp.)
Po przekroczeniu tablicy miasta jest bardzo blisko do siedziby na pierwszym skrzyżowaniu należy skręcić w prawo (drogowskaz Kostrzyn) i następnie skręcić w prawo w ulice Plantaża.

Kierunek Zachodni (trasa 11 Poznań - Środa Wlkp.)
Na obwodnicy Środy Wlkp. za miejscowością Żabikowo, należy wjechać do miasta następnie główną drogą dojechać do ronda. Z ronda należy wybrać kierunek na Wrześnie (droga nr 432) następnie na kolejnym piątym skrzyżowaniu należy skręcić w lewo w ulice Wrzesińską (kierunek Kostrzyn), następnie pierwsza w prawo w ul. Plantaża.

Kierunek Południowy (droga nr 11 Katowice - Środa Wlkp.)
Na obwodnicy Środy, należy pierwszym zjazdem wjechać do miasta, na pierwszym skrzyżowaniu za światłami skręcić w prawo (kierunek Września, następnie na trzecim skrzyżowaniu należy skręcić w lewo w ulice Wrzesińską (kierunek Kostrzyn), następnie pierwsza w prawo w ul. Plantaża.

Kierunek południowo - zachodni (trasa nr 432 Wrocław - Środa Wlkp.)
Na obwodnicy Środy Wlkp. należy wjechać do miasta następnie główną drogą dojechać do ronda. Z ronda należy wybrać kierunek na Wrześnie (droga nr 432) następnie na 5 należy skręcić w lewo w ulice Wrzesińską (kierunek Kostrzyn), następnie pierwsza w prawo w ul. Plantaża.


Współrzędne geograficzne Polipak GPS:


Plantaża 20
N: 52*13'54"    E: 17*17'25"

Harcerska 16
N: 52* 13'54"    E: 17*17'21" 

 
Wyświetl większą mapę